TRAVERSE CITY SAINT FRANCIS GLADIATORS
All-time Michigan high school football scores
Copyright 1995-2017 BusStop Computing. All rights reserved.

YEAR   ENROLL   W-L   AVE.   PF-PA
2016 C 341 11-1 .917 447-79 * P
2015 C 320 12-1 .923 557-103 * P
2014 C 305 9-3 .750 444-145 * P
2013 C 291 5-5 .500 210-221 * P
2012 C 299 4-5 .444 145-156
2011 C 294 11-2 .846 377-132 * P
2010 C 299 7-3 .700 298-139 * P
2009 C 309 14-0 1.000 682-82 * P
2008 C 311 13-1 .929 593-178 * P
2007 C 318 12-2 .857 557-170 * P
2006 C 312 10-2 .833 449-196 * P
2005 C 329 13-1 .929 536-161 * P
2004 C 328 8-2 .800 283-120 * P
2003 C 316 14-0 1.000 541-129 * P
2002 C 308 10-2 .833 411-148 * P
2001 C 305 5-5 .500 181-183 * P
2000 C 282 5-5 .500 227-237 * P
1999 C 275 13-1 .929 601-136 * P
1998 C 291 11-2 .846 448-178 * P
1997 C 266 11-1 .917 453-107 * P
1996 D 250 9-2 .818 338-95 * P
1995 D 250 9-3 .750 289-186 * P
1994 D 231 9-2 .818 309-144 * P
1993 D 203 7-3 .700 274-116 * P
1992 D 212 13-0 1.000 434-138 * P
1991 D 209 11-1 .917 430-91 * P
1990 D 204 8-2 .800 342-95 * P
1989 D 179 2-7 .222 90-154
1988 D 219 6-3 .667 162-85 *
1987 D 281 9-2 .818 195-87 * P
1986 C 325 9-2 .818 212-113 * P
1985 C 334 10-1 .909 384-86 * P
1984 C 7-2 .778 321-73 *
1983 C 11-1 .917 303-119 * P
1982 C 4-5 .444 155-84
1981 C 8-1 .889 271-95 *
1980 C 8-1 .889 315-87 *
1979 C 7-2 .778 212-86 *
1978 C 6-3 .667 237-123 *
1977 C 7-2 .778 241-103 *
1976 C 8-1 .889 184-119 *
1975 C 8-1 .889 326-67 *
1974 C 9-0 1.000 406-44 *
1973 D 8-1 .889 301-44 *
1972 C 8-1 .889 393-130 *
1971 C 7-2 .778 306-72 *
1970 C 6-2-1 .722 186-59 *
1969 C 3-6 .333 92-151
1968 C 1-8 .111 119-256
1967 B 6-2 .750 235-106 *
1966 C 7-1 .875 265-82 *
1965 C 7-1 .875 290-22 *
1964 C 5-3 .625 158-93 *
1963 C 7-1 .875 221-112 *
1962 C 7-1 .875 230-77 *
1961 C 4-3-1 .562 147-87 *
1960 C 1-6 .143 61-152
1959 C 2-3 .400 69-67
1958 C 4-3 .571 126-64 *
1957 C 2-4-1 .357 100-92
1956 C 7-1 .875 395-85 *
1955 C 7-2 .778 248-87 *
1954 C 4-4 .500 212-152 *
1953 C 7-1 .875 310-75 *
1952 C 4-4 .500 134-123 *
1951 C 2-3-1 .417 76-52
499-154-4 .763 57 of 66

ALL-TIME OPPONENTS G W-L-T AVE.
Boyne City 38 29-9 .763 *
Benzonia Benzie Central 36 36-0 1.000 *
Kalkaska 34 33-1 .971 *
Manistee 34 21-13 .618
Elk Rapids 29 28-1 .966 *
Saint Ignace 28 16-12 .571
Charlevoix 27 22-4-1 .833
East Jordan 27 26-1 .963
Harbor Springs 23 23-0 1.000
Muskegon Catholic Central 18 6-12 .333
Manistee Catholic Central 17 12-5 .706
Cadillac 16 7-8-1 .469
Grayling 14 13-1 .929 *
Maple City Glen Lake 14 10-4 .714
Reed City 14 11-3 .786
Petoskey Saint Francis 11 10-1 .909
Big Rapids 10 4-5-1 .450
Saginaw Nouvel Catholic 10 4-6 .400
Alpena Catholic Central 9 2-7 .222
Kingsley 9 6-3 .667 *
Newberry 9 9-0 1.000
Cheboygan Catholic Central 8 7-1 .875
Remus Chippewa Hills 8 4-4 .500
Scottville Mason County Central 7 5-2 .714
Mancelona 6 6-0 1.000
Rogers City 6 2-4 .333
Whittemore-Prescott 6 4-2 .667
Gaylord 5 4-1 .800
Ishpeming 5 4-1 .800
Lake City 5 4-1 .800
Ludington 5 3-2 .600
Ludington Saint Simon 5 2-2-1 .500
McBain 5 4-1 .800
Mount Pleasant Sacred Heart 5 5-0 1.000
Muskegon Heights 5 3-2 .600
Oscoda 5 4-1 .800
Petoskey 5 4-1 .800
Redford Drexel 5 4-1 .800
Suttons Bay 5 4-1 .800
Benzonia 4 4-0 1.000
Cheboygan 4 3-1 .750 *
Clinton Boysville 4 3-1 .750
Glen Arbor Leelanau 4 3-1 .750
Iron Mountain 4 3-1 .750
Mio AuSable 4 4-0 1.000
Shelby 4 3-1 .750
Essexville Garber 3 1-2 .333
Houghton Lake 3 2-1 .667
Merrill 3 3-0 1.000
Mesick 3 2-1 .667
Onaway 3 3-0 1.000
Ravenna 3 2-1 .667
Spring Lake 3 2-1 .667
Tawas City Area 3 3-0 1.000
Baldwin 2 2-0 1.000
Coleman 2 2-0 1.000
Detroit DePorres 2 0-2 .000
Grand Rapids Northview 2 2-0 1.000
Hudson 2 2-0 1.000
Iron River West Iron County 2 1-1 .500
L'Anse 2 2-0 1.000
Lansing Catholic Central 2 1-1 .500
Lincoln Alcona 2 2-0 1.000
Marquette 2 2-0 1.000
Negaunee 2 0-2 .000
New Lothrop 2 0-2 .000
Northport 2 2-0 1.000
Norway 2 0-2 .000
Onekama 2 2-0 1.000
Rudyard 2 2-0 1.000
Saginaw Saint Stephen 2 2-0 1.000
Saginaw Saints Peter & Paul 2 2-0 1.000
Stephenson 2 2-0 1.000
Ubly 2 2-0 1.000
Unionville-Sebewaing 2 1-1 .500
Waterford Our Lady of the Lakes 2 1-1 .500
West Branch 2 2-0 1.000
Allen Park Cabrini 1 0-1 .000
Bay City Saint Joseph 1 0-1 .000
Cedar Springs 1 1-0 1.000
Clare 1 1-0 1.000
Comstock Park 1 1-0 1.000
Crystal Falls Forest Park 1 1-0 1.000
Detroit East Catholic 1 1-0 1.000
Eaton Rapids 1 1-0 1.000
Ecorse 1 1-0 1.000
Evart 1 1-0 1.000
Fruitport 1 0-1 .000
Gobles 1 1-0 1.000
Grand Rapids Catholic Central 1 0-1 .000
Hamilton 1 1-0 1.000
Harbor Beach 1 1-0 1.000
Harper Woods Gallagher 1 1-0 1.000
Harrison 1 1-0 1.000
Howard City Tri-County 1 1-0 1.000
Indian River Inland Lakes 1 1-0 1.000
Ithaca 1 0-1 .000
Manton 1 1-0 1.000
Mendon 1 0-1 .000
New Haven 1 1-0 1.000
Ontonagon 1 1-0 1.000
Peck 1 1-0 1.000
Pewamo-Westphalia 1 0-1 .000
Richland Gull Lake 1 1-0 1.000
Sanford Meridian 1 1-0 1.000
Sault Sainte Marie 1 1-0 1.000
Shepherd 1 0-1 .000
Watervliet 1 1-0 1.000
TOTALS 499-154-4 .763
2017   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 25 Marquette 0-0
Sep 01 Maple City Glen Lake 0-0
Sep 08 Elk Rapids 0-0 NMFL-Legends
Sep 15 Benzonia Benzie Central 0-0 NMFL-Legends
Sep 22 Kingsley 0-0 NMFL-Legends
Sep 29 Grayling 0-0 NMFL-Legends
Oct 06 Cheboygan 0-0 NMFL-Legends
Oct 13 Kalkaska 0-0 NMFL-Legends
Oct 20 Boyne City 0-0 NMFL-Legends
 
2016   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 26 Marquette W 40-14
Sep 02 Maple City Glen Lake W 21-13
Sep 09 Elk Rapids W 46-7 NMFL-Legends
Sep 16 Benzonia Benzie Central W 2-0 F
Sep 23 Kingsley W 38-0 NMFL-Legends
Sep 30 Grayling W 58-8 NMFL-Legends
Oct 07 Cheboygan W 48-7 NMFL-Legends
Oct 14 Kalkaska W 49-0 NMFL-Legends
Oct 21 Boyne City W 22-0 NMFL-Legends
Oct 28 Harbor Springs W 55-7 7-PreDistrict
Nov 04 Iron Mountain W 54-6 7-District
Nov 11 Pewamo-Westphalia L 14-17 7-Regional
 
2015   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 28 Marquette W 42-0
Sep 04 McBain W 35-0
Sep 11 Elk Rapids W 55-0 NMFL-Legends
Sep 18 Benzonia Benzie Central W 69-12 NMFL-Legends
Sep 25 Boyne City W 32-13 NMFL-Legends
Oct 02 Grayling W 63-28 NMFL-Legends
Oct 09 Maple City Glen Lake W 41-7 NMFL-Legends
Oct 16 Kalkaska W 65-0
Oct 23 Kingsley W 42-0 NMFL-Legends
Oct 30 Maple City Glen Lake W 21-3 6-PreDistrict
Nov 06 Scottville Mason County Central W 61-12 6-District
Nov 13 Boyne City W 12-0 6-Regional
Nov 20 Ithaca L 19-28 6-Semifinal
 
2014   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 29 New Lothrop L 20-28
Sep 05 McBain W 42-12
Sep 12 Elk Rapids W 49-15 NMFL-Legends
Sep 19 Benzonia Benzie Central W 56-14 NMFL-Legends
Sep 26 Boyne City L 27-28 NMFL-Legends
Oct 03 Grayling W 54-12 NMFL-Legends
Oct 10 Maple City Glen Lake W 45-0 NMFL-Legends
Oct 17 Kalkaska W 54-0
Oct 24 Kingsley W 35-0 NMFL-Legends
Oct 31 Onekama W 35-7 7-PreDistrict
Nov 07 Suttons Bay W 14-7 7-District
Nov 14 Ishpeming L 13-22 7-Regional
 
2013   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 30 New Lothrop L 7-28
Sep 06 Gaylord W 21-7
Sep 13 Elk Rapids W 36-26
Sep 20 Grayling W 34-14
Sep 27 Boyne City L 14-27
Oct 04 Charlevoix W 49-7
Oct 11 Saginaw Nouvel Catholic L 14-28
Oct 18 Maple City Glen Lake W 28-21
Oct 25 Muskegon Catholic Central L 0-42
Nov 01 Iron River West Iron County L 7-21 7-PreDistrict
 
2012   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 24 Kingsley L 0-18
Aug 31 Gaylord W 28-13
Sep 07 Elk Rapids W 12-7
Sep 14 Grayling L 20-28
Sep 21 Boyne City L 13-29
Sep 28 Charlevoix W 26-7
Oct 05 Saginaw Nouvel Catholic W 13-7
Oct 12 Maple City Glen Lake L 20-26
Oct 19 Muskegon Catholic Central L 13-21
 
2011   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 26 Kingsley W 57-8
Sep 02 Saginaw Nouvel Catholic L 12-48
Sep 09 Elk Rapids W 48-13 Lake-Michigan
Sep 16 East Jordan W 35-0 Lake-Michigan
Sep 23 Charlevoix W 19-0 Lake-Michigan
Sep 30 Boyne City W 28-0 Lake-Michigan
Oct 07 Kalkaska W 35-6 Lake-Michigan
Oct 14 Harbor Springs W 56-0 Lake-Michigan
Oct 21 Grayling W 20-19 Lake-Michigan
Oct 28 Lake City W 21-6 7-PreDistrict
Nov 04 Mancelona W 29-12 7-District
Nov 11 Ishpeming W 14-6 7-Regional
Nov 18 Saginaw Nouvel Catholic L 3-14 7-Semifinal
 
2010   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 27 Grand Rapids Catholic Central L 6-29
Sep 03 Saginaw Nouvel Catholic W 21-14
Sep 10 Elk Rapids L 15-20 Lake-Michigan
Sep 17 East Jordan W 46-0 Lake-Michigan
Sep 24 Charlevoix W 42-8 Lake-Michigan
Oct 01 Boyne City W 20-12 Lake-Michigan
Oct 08 Kalkaska W 54-7 Lake-Michigan
Oct 15 Harbor Springs W 49-0 Lake-Michigan
Oct 22 Grayling W 38-35 Lake-Michigan
Oct 29 Whittemore-Prescott L 7-14 7-PreDistrict
 
2009   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 28 Benzonia Benzie Central W 54-0
Sep 04 Saginaw Nouvel Catholic W 33-12
Sep 11 East Jordan W 55-7 Lake-Michigan
Sep 18 Charlevoix W 64-0 Lake-Michigan
Sep 25 Boyne City W 28-0 Lake-Michigan
Oct 02 Kalkaska W 56-0 Lake-Michigan
Oct 09 Harbor Springs W 71-7 Lake-Michigan
Oct 16 Grayling W 59-6 Lake-Michigan
Oct 23 Elk Rapids W 50-7 Lake-Michigan
Oct 30 Indian River Inland Lakes W 54-0 7-PreDistrict
Nov 06 Rudyard W 54-8 7-District
Nov 13 Ishpeming W 28-20 7-Regional
Nov 20 Ravenna W 34-7 7-Semifinal
Nov 27 Hudson W 42-8 7-Final
 
2008   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 29 Suttons Bay W 47-6
Sep 05 Saginaw Nouvel Catholic L 14-17
Sep 12 East Jordan W 33-6 Lake-Michigan
Sep 19 Charlevoix W 47-8 Lake-Michigan
Sep 26 Boyne City W 44-6 Lake-Michigan
Oct 03 Kalkaska W 54-0 Lake-Michigan
Oct 10 Harbor Springs W 55-0 Lake-Michigan
Oct 17 Grayling W 43-28 Lake-Michigan
Oct 24 Elk Rapids W 27-19 Lake-Michigan
Oct 31 Whittemore-Prescott W 55-8 7-PreDistrict
Nov 07 Merrill W 70-48 7-District
Nov 14 Iron River West Iron County W 35-12 7-Regional
Nov 21 Ravenna W 28-7 7-Semifinal
Nov 28 Ubly W 41-13 7-Final
 
2007   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 24 Suttons Bay L 20-38
Aug 31 Saginaw Nouvel Catholic W 35-14
Sep 07 Charlevoix W 28-15 Lake-Michigan
Sep 14 Boyne City W 34-20 Lake-Michigan
Sep 21 Kalkaska W 46-0 Lake-Michigan
Sep 28 Harbor Springs W 55-0 Lake-Michigan
Oct 05 Grayling W 48-28 Lake-Michigan
Oct 12 Elk Rapids W 49-27 Lake-Michigan
Oct 19 East Jordan W 54-0 Lake-Michigan
Oct 26 Saint Ignace W 51-0 7-PreDistrict
Nov 02 Mancelona W 52-0 7-District
Nov 09 Ishpeming W 43-8 7-Regional
Nov 16 Harbor Beach W 42-0 7-Semifinal
Nov 23 Mendon L 0-20 7-Final
 
2006   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 25 Kingsley W 36-20
Sep 01 Saginaw Nouvel Catholic L 13-29
Sep 08 Charlevoix W 21-6 Lake-Michigan
Sep 15 Boyne City W 31-14 Lake-Michigan
Sep 22 Kalkaska W 43-0 Lake-Michigan
Sep 29 Harbor Springs W 46-6 Lake-Michigan
Oct 06 Grayling W 48-27 Lake-Michigan
Oct 13 Elk Rapids W 41-6 Lake-Michigan
Oct 20 East Jordan W 49-6 Lake-Michigan
Oct 27 Onekama W 59-36 7-PreDistrict
Nov 03 Merrill W 41-12 7-District
Nov 10 Norway L 21-34 7-Regional
 
2005   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 26 Kingsley W 27-22
Sep 02 Saginaw Nouvel Catholic L 12-34
Sep 09 Boyne City W 35-13 Lake-Michigan
Sep 16 Kalkaska W 48-0 Lake-Michigan
Sep 23 Harbor Springs W 48-0 Lake-Michigan
Sep 30 Grayling W 21-0 Lake-Michigan
Oct 07 Elk Rapids W 56-6 Lake-Michigan
Oct 14 East Jordan W 69-6 Lake-Michigan
Oct 21 Charlevoix W 48-8 Lake-Michigan
Oct 28 Onaway W 87-18 7-PreDistrict
Nov 04 Mio AuSable W 24-21 7-District
Nov 11 Ishpeming W 14-6 7-Regional
Nov 18 Muskegon Catholic Central W 19-13 7-Semifinal
Nov 25 Unionville-Sebewaing W 28-14 7-Final
 
2004   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 27 Kingsley L 23-36
Sep 03 Muskegon Catholic Central W 12-7
Sep 10 Boyne City W 19-0 Lake-Michigan
Sep 17 Kalkaska W 26-0 Lake-Michigan
Sep 24 Harbor Springs W 55-6 Lake-Michigan
Oct 01 Grayling W 31-18 Lake-Michigan
Oct 08 Elk Rapids W 36-0 Lake-Michigan
Oct 15 East Jordan W 30-13 Lake-Michigan
Oct 22 Charlevoix W 27-13 Lake-Michigan
Oct 29 McBain L 24-27 7-PreDistrict
 
2003   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 29 Benzonia Benzie Central W 25-6
Sep 05 Muskegon Catholic Central W 18-7
Sep 12 Kalkaska W 67-0 Lake-Michigan
Sep 19 Harbor Springs W 47-0 Lake-Michigan
Sep 26 Grayling W 34-6 Lake-Michigan
Oct 03 Elk Rapids W 57-7 Lake-Michigan
Oct 10 East Jordan W 60-6 Lake-Michigan
Oct 17 Charlevoix W 42-0 Lake-Michigan
Oct 24 Boyne City W 42-21 Lake-Michigan
Oct 31 East Jordan W 50-14 7-PreDistrict
Nov 07 Mio AuSable W 38-22 7-District
Nov 14 Stephenson W 13-12 7-Regional
Nov 21 Ubly W 20-14 7-Semifinal
Nov 28 Hudson W 28-14 7-Final
 
2002   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 30 Benzonia Benzie Central W 28-6
Sep 06 Maple City Glen Lake W 32-25
Sep 13 Kalkaska W 40-0 Lake-Michigan
Sep 20 Elk Rapids W 68-0 Lake-Michigan
Sep 27 Charlevoix W 48-0 Lake-Michigan
Oct 04 Muskegon Catholic Central L 14-46
Oct 11 East Jordan W 27-6 Lake-Michigan
Oct 18 Harbor Springs W 69-6 Lake-Michigan
Oct 25 Boyne City W 23-20 Lake-Michigan
Nov 01 Mio AuSable W 41-6 7-PreDistrict
Nov 08 Coleman W 14-12 7-District
Nov 15 Norway L 7-21 7-Regional
 
2001   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 24 Benzonia Benzie Central W 19-9
Aug 31 Maple City Glen Lake L 6-7
Sep 07 Kalkaska W 20-7 Lake-Michigan
Sep 14 Elk Rapids W 28-6 Lake-Michigan
Sep 21 Charlevoix L 6-30 Lake-Michigan
Sep 28 Muskegon Catholic Central L 12-47
Oct 05 East Jordan W 49-6 Lake-Michigan
Oct 12 Harbor Springs W 21-13 Lake-Michigan
Oct 19 Boyne City L 20-21 Lake-Michigan
Oct 26 Maple City Glen Lake L 0-37 7-PreDistrict
 
2000   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 25 Benzonia Benzie Central W 7-6
Sep 01 Maple City Glen Lake L 13-38
Sep 08 Kalkaska W 41-0 Lake-Michigan
Sep 15 Elk Rapids W 39-20 Lake-Michigan
Sep 22 Charlevoix L 33-34 Lake-Michigan
Sep 29 Muskegon Catholic Central L 8-27
Oct 06 East Jordan W 28-14 Lake-Michigan
Oct 13 Harbor Springs W 28-20 Lake-Michigan
Oct 20 Boyne City L 17-22 Lake-Michigan
Oct 27 Kingsley L 13-56 7-PreDistrict
 
1999   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 27 Benzonia Benzie Central W 28-0
Sep 03 Maple City Glen Lake W 50-14
Sep 10 Kalkaska W 48-0 Lake-Michigan
Sep 17 Elk Rapids W 54-0 Lake-Michigan
Sep 24 Charlevoix W 56-9 Lake-Michigan
Oct 01 Muskegon Catholic Central L 2-20
Oct 08 East Jordan W 69-0 Lake-Michigan
Oct 15 Harbor Springs W 49-3 Lake-Michigan
Oct 22 Boyne City W 39-0 Lake-Michigan
Oct 29 Mio AuSable W 54-30 7-PreDistrict
Nov 05 Maple City Glen Lake W 31-15 7-District
Nov 12 East Jordan W 35-6 7-Regional
Nov 19 Merrill W 63-33 7-Semifinal
Nov 26 Gobles W 23-6 7-Final
 
1998   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 04 Benzonia Benzie Central W 22-16
Sep 11 Suttons Bay W 53-6
Sep 18 Kalkaska W 36-6 Lake-Michigan
Sep 25 Elk Rapids W 50-6 Lake-Michigan
Oct 02 Charlevoix W 57-34 Lake-Michigan
Oct 09 Muskegon Catholic Central L 7-28
Oct 16 East Jordan W 48-0 Lake-Michigan
Oct 23 Harbor Springs W 41-0 Lake-Michigan
Oct 30 Boyne City W 42-18 Lake-Michigan
Nov 06 L'Anse W 49-28 C-PreRegion
Nov 13 Crystal Falls Forest Park W 21-14 C-Regional
Nov 20 Muskegon Catholic Central W 14-6 C-Semifinal
Nov 27 Unionville-Sebewaing L 8-16 C-Final
 
1997   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 05 Benzonia Benzie Central W 18-13
Sep 12 Suttons Bay W 39-6
Sep 19 Kalkaska W 31-0 Lake-Michigan
Sep 26 Elk Rapids W 48-0 Lake-Michigan
Oct 03 Charlevoix W 43-13 Lake-Michigan
Oct 10 Muskegon Catholic Central W 37-7
Oct 17 East Jordan W 55-7 Lake-Michigan
Oct 24 Harbor Springs W 41-0 Lake-Michigan
Oct 31 Boyne City W 48-22 Lake-Michigan
Nov 07 McBain W 49-12 C-PreRegion
Nov 14 Maple City Glen Lake W 34-0 C-Regional
Nov 21 Ravenna L 10-27 C-Semifinal
 
1996   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 06 Kalkaska W 27-0
Sep 13 Benzonia Benzie Central W 24-12
Sep 20 East Jordan W 47-14 GNLP-Lake-Michigan
Sep 27 Muskegon Catholic Central W 14-7
Oct 04 Elk Rapids W 36-0 GNLP-Lake-Michigan
Oct 11 Harbor Springs W 43-6 GNLP-Lake-Michigan
Oct 18 Charlevoix W 44-6 GNLP-Lake-Michigan
Oct 25 Boyne City L 10-14 GNLP-Lake-Michigan
Nov 01 Whittemore-Prescott W 37-0
Nov 08 Stephenson W 42-16 C-PreRegion
Nov 15 Saint Ignace L 14-20 C-Regional
 
1995   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 01 Kalkaska W 20-6
Sep 08 Benzonia Benzie Central W 30-6
Sep 15 East Jordan W 28-20 GNLP-Lake-Michigan
Sep 22 Muskegon Catholic Central L 13-35
Sep 29 Elk Rapids W 29-14 GNLP-Lake-Michigan
Oct 06 Harbor Springs W 25-0 GNLP-Lake-Michigan
Oct 13 Charlevoix W 24-7 GNLP-Lake-Michigan
Oct 20 Boyne City W 21-12 GNLP-Lake-Michigan
Oct 27 Whittemore-Prescott L 14-30
Nov 03 Mesick W 27-22 C-PreRegion
Nov 10 Rogers City W 50-6 C-Regional
Nov 17 Muskegon Catholic Central L 8-28 C-Semifinal
 
1994   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 02 Saint Ignace W 42-8
Sep 09 Benzonia Benzie Central W 42-13
Sep 16 Harbor Springs W 43-0 GNLP-Lake-Michigan
Sep 23 Muskegon Catholic Central L 0-30
Sep 30 East Jordan W 20-6 GNLP-Lake-Michigan
Oct 07 Peck W 40-6
Oct 14 Boyne City W 41-14 GNLP-Lake-Michigan
Oct 21 Charlevoix W 34-13 GNLP-Lake-Michigan
Oct 28 Elk Rapids W 34-12 GNLP-Lake-Michigan
Nov 04 East Jordan W 13-0 C-PreRegion
Nov 11 Iron Mountain L 0-42 C-Regional
 
1993   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 03 Saint Ignace L 8-34
Sep 10 Benzonia Benzie Central W 21-0
Sep 17 Harbor Springs W 50-6 GNLP-Lake-Michigan
Sep 24 Muskegon Catholic Central L 0-7
Oct 01 East Jordan W 38-0 GNLP-Lake-Michigan
Oct 08 Manistee W 35-0
Oct 15 Boyne City W 40-0 GNLP-Lake-Michigan
Oct 22 Charlevoix W 40-33 GNLP-Lake-Michigan
Oct 29 Elk Rapids W 28-12 GNLP-Lake-Michigan
Nov 05 Saint Ignace L 14-24 C-PreRegion
 
1992   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 04 Saint Ignace W 25-13
Sep 11 Benzonia Benzie Central W 42-0
Sep 18 Harbor Springs W 39-0 GNLP-Lake-Michigan
Sep 25 Mancelona W 28-12 GNLP-Lake-Michigan
Oct 02 East Jordan W 55-12 GNLP-Lake-Michigan
Oct 09 Manistee W 48-19
Oct 16 Boyne City W 15-0 GNLP-Lake-Michigan
Oct 23 Charlevoix W 41-14 GNLP-Lake-Michigan
Oct 30 Elk Rapids W 20-0 GNLP-Lake-Michigan
Nov 06 Saint Ignace W 10-7 C-PreRegion
Nov 13 Iron Mountain W 42-20 C-Regional
Nov 20 Coleman W 41-20 C-Semifinal
Nov 27 Harper Woods Gallagher W 28-21 C-Final
 
1991   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 06 Saint Ignace W 34-12
Sep 13 Benzonia Benzie Central W 23-14
Sep 20 Rudyard W 28-0
Sep 27 Mancelona W 48-6 GNLP-Lake-Michigan
Oct 04 Charlevoix W 19-12 GNLP-Lake-Michigan
Oct 11 Boyne City W 47-0 GNLP-Lake-Michigan
Oct 18 Elk Rapids W 48-0 GNLP-Lake-Michigan
Oct 25 East Jordan W 69-0 GNLP-Lake-Michigan
Nov 01 Harbor Springs W 41-0 GNLP-Lake-Michigan
Nov 08 Iron Mountain W 33-14 C-PreRegion
Nov 15 Ontonagon W 34-14 C-Regional
Nov 22 Muskegon Catholic Central L 6-19 C-Semifinal
 
1990   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Aug 31 Saint Ignace W 33-14
Sep 07 Maple City Glen Lake W 34-7
Sep 14 Waterford Our Lady of the Lakes L 14-20
Sep 21 Mancelona W 26-0 GNLP-Lake-Michigan
Sep 28 Charlevoix W 33-13 GNLP-Lake-Michigan
Oct 05 Boyne City W 45-0 GNLP-Lake-Michigan
Oct 12 Elk Rapids W 38-8 GNLP-Lake-Michigan
Oct 19 East Jordan W 58-0 GNLP-Lake-Michigan
Oct 26 Harbor Springs W 55-6 GNLP-Lake-Michigan
Nov 03 Rogers City L 6-27 C-PreRegion
 
1989   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 01 Saint Ignace L 8-14
Sep 08 Redford Drexel L 0-14
Sep 15 Remus Chippewa Hills L 6-12 North-Central-B
Sep 22 Kalkaska W 20-0 North-Central-B
Sep 29 Manistee L 0-26 North-Central-B
Oct 06 Reed City L 7-12 North-Central-B
Oct 13 Benzonia Benzie Central W 21-20 North-Central-B
Oct 20 Big Rapids L 0-14 North-Central-B
Oct 27 Cadillac L 28-42 North-Central-B
 
1988   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 02 Saint Ignace L 0-27
Sep 09 Redford Drexel W 46-12
Sep 16 Remus Chippewa Hills W 6-0 North-Central-B
Sep 23 Baldwin W 43-6
Sep 30 Manistee W 7-3 North-Central-B
Oct 07 Reed City L 7-13 North-Central-B
Oct 14 Benzonia Benzie Central W 13-10 North-Central-B
Oct 21 Big Rapids L 6-7 North-Central-B
Oct 28 Cadillac W 34-7 North-Central-B
 
1987   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 04 Waterford Our Lady of the Lakes W 13-7
Sep 11 Redford Drexel W 13-0
Sep 18 Cadillac W 18-7 North-Central-B
Sep 25 Remus Chippewa Hills L 6-12 North-Central-B
Oct 02 Kalkaska W 21-6 North-Central-B
Oct 09 Manistee W 28-0 North-Central-B
Oct 16 Reed City W 35-0 North-Central-B
Oct 23 Benzonia Benzie Central W 7-0 North-Central-B
Oct 30 Big Rapids W 26-8 North-Central-B
Nov 06 Benzonia Benzie Central W 20-14 C-PreRegion
Nov 13 Negaunee L 8-33 C-Regional
 
1986   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 05 Tawas City Area W 14-13
Sep 12 Redford Drexel W 21-0
Sep 19 Cadillac W 7-0 North-Central-B
Sep 26 Remus Chippewa Hills L 6-7 North-Central-B
Oct 03 Kalkaska W 28-13 North-Central-B
Oct 10 Manistee W 27-7 North-Central-B
Oct 17 Reed City W 18-13 North-Central-B
Oct 24 Benzonia Benzie Central W 30-9 North-Central-B
Oct 31 Big Rapids W 26-14 North-Central-B
Nov 07 L'Anse W 28-14 C-PreRegion
Nov 14 Negaunee L 7-23 C-Regional
 
1985   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 06 Tawas City Area W 20-0
Sep 13 Redford Drexel W 34-12
Sep 20 Big Rapids W 26-14 North-Central-B
Sep 27 Cadillac W 41-6 North-Central-B
Oct 04 Remus Chippewa Hills W 47-9 North-Central-B
Oct 11 Kalkaska W 47-0 North-Central-B
Oct 18 Manistee W 55-20 North-Central-B
Oct 25 Reed City W 41-0 North-Central-B
Nov 01 Benzonia Benzie Central W 40-9 North-Central-B
Nov 08 Clare W 27-7 C-PreRegion
Nov 15 Saint Ignace L 6-9 C-Regional
 
1984   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 07 Newberry W 46-0
Sep 14 Detroit DePorres L 12-28
Sep 21 Big Rapids L 21-23 North-Central-B
Sep 28 Cadillac W 35-0 North-Central-B
Oct 05 Remus Chippewa Hills W 12-9 North-Central-B
Oct 12 Kalkaska W 55-13 North-Central-B
Oct 19 Manistee W 48-0 North-Central-B
Oct 26 Reed City W 55-0 North-Central-B
Nov 02 Benzonia Benzie Central W 37-0 North-Central-B
 
1983   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 09 Newberry W 34-0
Sep 16 Kalkaska W 14-13
Sep 23 Benzonia Benzie Central W 39-12 North-Central-B
Sep 30 Big Rapids W 20-3 North-Central-B
Oct 07 Cadillac W 6-0 North-Central-B
Oct 14 Remus Chippewa Hills W 21-7 North-Central-B
Oct 21 Kalkaska W 14-0 North-Central-B
Oct 28 Manistee W 26-9 North-Central-B
Nov 04 Reed City W 49-7 North-Central-B
Nov 11 Tawas City Area W 32-26 C-Regional
Nov 18 Comstock Park W 22-14 C-Semifinal
Nov 25 Detroit DePorres L 26-28 C-Final
 
1982   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 10 Newberry W 48-0
Sep 17 Eaton Rapids W 16-14
Sep 24 Benzonia Benzie Central W 41-0 North-Central-B
Oct 01 Big Rapids L 7-17 North-Central-B
Oct 08 Cadillac L 3-7 North-Central-B
Oct 15 Remus Chippewa Hills L 0-13 North-Central-B
Oct 22 Kalkaska L 7-13 North-Central-B
Oct 29 Manistee L 13-20 North-Central-B
Nov 05 Reed City W 20-0 North-Central-B
 
1981   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 11 Cadillac W 9-6
Sep 18 Saint Ignace W 27-6
Sep 25 Sault Sainte Marie W 55-6
Oct 02 Manistee Catholic Central W 34-6
Oct 09 Newberry W 18-7
Oct 16 Oscoda W 33-22
Oct 23 Muskegon Heights W 33-0
Oct 30 Benzonia Benzie Central W 41-14
Nov 06 Manistee L 21-28
 
1980   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 05 Reed City W 35-0
Sep 12 Saint Ignace W 24-0
Sep 19 Muskegon Heights L 7-26
Sep 26 Manistee Catholic Central W 42-13
Oct 03 Newberry W 41-28
Oct 10 Oscoda W 31-0
Oct 17 Watervliet W 40-8
Oct 24 Benzonia Benzie Central W 47-6
Oct 31 Manistee W 48-6
 
1979   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 07 Reed City W 34-3
Sep 14 Saint Ignace W 18-13
Sep 21 Muskegon Heights L 12-19
Sep 28 Manistee Catholic Central W 13-6
Oct 05 Newberry W 26-18
Oct 12 Oscoda W 28-0
Oct 19 Detroit East Catholic W 46-0
Oct 26 Benzonia Benzie Central W 28-8
Nov 02 Manistee L 7-19
 
1978   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 08 Allen Park Cabrini L 7-20
Sep 15 Saint Ignace W 33-0
Sep 22 Shelby W 20-14
Sep 29 Manistee Catholic Central W 40-6
Oct 06 Newberry W 52-0
Oct 13 Essexville Garber L 6-43
Oct 20 Manistee W 39-8
Oct 27 Spring Lake L 14-26
Nov 03 Benzonia Benzie Central W 26-6
 
1977   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 09 Boyne City W 50-0
Sep 16 Saint Ignace W 38-12
Sep 23 Shelby L 6-7
Sep 30 Manistee Catholic Central W 30-6
Oct 07 Newberry W 44-26
Oct 14 Essexville Garber L 14-18
Oct 21 Manistee W 7-6
Oct 28 Spring Lake W 16-14
Nov 04 Benzonia Benzie Central W 36-14
 
1976   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 10 Boyne City W 22-8
Sep 17 Saint Ignace W 22-8
Oct 01 Manistee Catholic Central L 14-22
Oct 08 Newberry W 8-7
Oct 15 Essexville Garber W 18-13
Oct 22 Manistee W 20-13
Oct 29 Reed City W 32-28
Nov 05 Benzonia Benzie Central W 28-8
Nov 12 Lansing Catholic Central W 20-12
 
1975   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 05 Boyne City W 22-0
Sep 12 Saint Ignace W 52-13
Sep 19 Lincoln Alcona W 76-0
Sep 26 Manistee Catholic Central W 42-6
Oct 10 Kalkaska W 32-6
Oct 17 Manistee W 38-6
Oct 24 Reed City W 38-6
Oct 31 Benzonia Benzie Central W 20-16
Nov 07 Lansing Catholic Central L 6-14
 
1974   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 06 Boyne City W 44-6
Sep 13 Saint Ignace W 46-6
Sep 20 Lincoln Alcona W 54-0
Sep 27 Manistee Catholic Central W 30-6
Oct 04 Saginaw Saints Peter & Paul W 24-14
Oct 11 Whittemore-Prescott W 62-0
Oct 18 Kalkaska W 76-6
Oct 25 Saginaw Saint Stephen W 34-0
Nov 01 Benzonia Benzie Central W 36-6
 
1973   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 14 Grand Rapids Northview W 20-0
Sep 21 New Haven W 20-0
Sep 28 Manistee Catholic Central W 36-0
Oct 05 Saginaw Saints Peter & Paul W 55-14
Oct 12 Whittemore-Prescott W 43-0
Oct 19 Muskegon Heights W 34-8
Oct 26 Saginaw Saint Stephen W 34-6
Nov 02 Benzonia Benzie Central W 51-0
Nov 09 Saint Ignace L 8-16
 
1972   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 15 Grand Rapids Northview W 24-22
Sep 22 Manistee Catholic Central W 52-20
Sep 29 Mount Pleasant Sacred Heart W 49-0
Oct 06 Kalkaska W 48-12
Oct 13 Manistee W 36-22
Oct 20 Muskegon Heights W 49-6
Oct 27 Manton W 54-0
Nov 03 Benzonia Benzie Central W 53-6
Nov 10 Saint Ignace L 28-42
 
1971   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 17 Mancelona W 34-12
Sep 24 Manistee Catholic Central L 6-14
Oct 01 Rogers City L 14-20
Oct 08 Kalkaska W 41-6
Oct 15 Boyne City W 51-0
Oct 22 McBain W 51-0
Oct 29 Ecorse W 54-14
Nov 05 Richland Gull Lake W 24-0
Nov 12 Sanford Meridian W 31-6
 
1970   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 18 Petoskey W 12-0 Huron-Shores
Sep 25 Rogers City L 7-13 Huron-Shores
Oct 02 Cheboygan W 20-0 Huron-Shores
Oct 09 Gaylord W 32-6 Huron-Shores
Oct 16 Manistee Catholic Central W 13-0
Oct 23 Charlevoix T 6-6 Huron-Shores
Oct 30 Boyne City W 42-6 Huron-Shores
Nov 06 Saint Ignace W 48-14 Huron-Shores
Nov 13 Alpena Catholic Central L 6-14 Huron-Shores
 
1969   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 12 Petoskey W 13-0 Huron-Shores
Sep 19 Rogers City L 12-14 Huron-Shores
Sep 26 Cheboygan W 12-0 Huron-Shores
Oct 03 Gaylord W 18-6 Huron-Shores
Oct 10 Manistee Catholic Central L 6-36
Oct 17 Charlevoix L 13-26 Huron-Shores
Oct 24 Boyne City L 12-18 Huron-Shores
Oct 31 Saint Ignace L 0-37 Huron-Shores
Nov 07 Alpena Catholic Central L 6-14 Huron-Shores
 
1968   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 13 Gaylord L 12-27 Huron-Shores
Sep 20 Boyne City L 12-35 Huron-Shores
Sep 27 Rogers City W 27-20 Huron-Shores
Oct 04 Cheboygan L 7-12 Huron-Shores
Oct 11 Saint Ignace L 14-40 Huron-Shores
Oct 18 Alpena Catholic Central L 27-28 Huron-Shores
Oct 25 Petoskey L 13-19 Huron-Shores
Nov 01 Charlevoix L 7-28 Huron-Shores
Nov 08 Manistee Catholic Central L 0-47
 
1967   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 15 Manistee Catholic Central L 20-25
Sep 22 Evart W 47-0
Sep 29 Hamilton W 33-9
Oct 06 Petoskey W 13-7
Oct 13 Onaway W 42-6
Oct 20 Alpena Catholic Central W 27-19
Oct 27 Manistee W 32-14
Nov 03 Saint Ignace L 21-26
Nov 10 open
 
1966   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 16 Cedar Springs W 26-19
Sep 23 Alpena Catholic Central L 0-20
Sep 30 Manistee W 60-12
Oct 07 Petoskey W 27-18
Oct 14 Onaway W 45-0
Oct 21 Cheboygan Catholic Central W 58-13
Oct 28 Houghton Lake W 34-0
Nov 04 Manistee Catholic Central W 15-0
Nov 11 open
 
1965   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 17 Howard City Tri-County W 41-0
Sep 24 West Branch W 34-0
Oct 01 Manistee L 0-9
Oct 08 Scottville Mason County Central W 19-0
Oct 15 Baldwin W 91-0
Oct 22 Cheboygan Catholic Central W 50-0
Oct 29 Houghton Lake W 35-0
Nov 05 Manistee Catholic Central W 20-13
Nov 12 open
 
1964   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 18 Elk Rapids W 33-6
Sep 25 West Branch W 12-0
Oct 02 Spring Lake W 13-0
Oct 09 Scottville Mason County Central L 6-13
Oct 16 Fruitport L 6-26
Oct 23 Cheboygan Catholic Central W 44-21
Oct 30 Houghton Lake L 7-14
Nov 06 Manistee W 37-13
Nov 13 open
 
1963   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 13 Elk Rapids W 25-7
Sep 20 Cadillac L 7-41
Sep 27 Mount Pleasant Sacred Heart W 25-0
Oct 04 Scottville Mason County Central W 14-13
Oct 11 Petoskey Saint Francis W 47-6
Oct 18 Cheboygan Catholic Central W 25-0
Oct 25 open
Nov 01 Manistee W 39-20
Nov 08 Shelby W 39-25
 
1962   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 14 Alpena Catholic Central W 52-0
Sep 21 Cadillac L 0-41
Sep 28 Mount Pleasant Sacred Heart W 25-18
Oct 05 Scottville Mason County Central W 25-12
Oct 12 Petoskey Saint Francis W 34-0
Oct 19 Cheboygan Catholic Central W 30-6
Oct 26 open
Nov 02 Manistee W 25-0
Nov 09 Shelby W 39-0
 
1961   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 15 Alpena Catholic Central L 13-14
Sep 22 Cadillac T 6-6
Sep 29 Mount Pleasant Sacred Heart W 25-6
Oct 06 Scottville Mason County Central W 39-0
Oct 13 Petoskey Saint Francis W 19-13
Oct 20 Cheboygan Catholic Central L 7-8
Oct 27 Saint Ignace W 38-20
Nov 03 Manistee L 0-20
Nov 10 open
 
1960   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 16 Ludington L 0-26
Sep 23 Cadillac L 0-19
Sep 30 Mount Pleasant Sacred Heart W 41-14
Oct 07 open
Oct 14 Petoskey Saint Francis L 7-13
Oct 21 Bay City Saint Joseph L 0-20
Oct 28 Saint Ignace L 6-25
Nov 04 Manistee L 7-35
Nov 11 open
 
1959   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 18 Ludington W 34-13
Sep 25 Cadillac L 7-28
Oct 02 Scottville Mason County Central L 0-19
Oct 09 open
Oct 16 open
Oct 23 Petoskey Saint Francis W 28-0
Oct 30 open
Nov 06 Manistee L 0-7
Nov 13 open
 
1958   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 19 Ludington W 26-0
Sep 26 Cadillac L 0-6
Oct 03 open
Oct 10 Oscoda W 32-6
Oct 17 Big Rapids L 13-21
Oct 24 Petoskey Saint Francis W 20-0
Oct 31 Manistee W 21-12
Nov 07 Shepherd L 14-19
Nov 14 open
 
1957   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 20 Ludington L 7-14
Sep 27 Cadillac L 6-24
Oct 04 Oscoda L 0-8
Oct 11 open
Oct 18 Big Rapids T 13-13
Oct 25 Petoskey Saint Francis W 21-7
Nov 01 Manistee L 13-26
Nov 08 Glen Arbor Leelanau W 40-0
Nov 15 open
 
1956   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 14 Ludington W 33-12
Sep 21 Kalkaska W 69-0 Winterland
Sep 28 Reed City W 60-26
Oct 05 Cheboygan Catholic Central W 34-7
Oct 12 Lake City W 38-0 Winterland
Oct 19 Petoskey Saint Francis W 61-13
Oct 26 Manistee L 20-27
Nov 02 Glen Arbor Leelanau W 80-0
Nov 09 open
 
1955   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 16 Alpena Catholic Central L 7-35
Sep 23 Kalkaska W 57-0 Winterland
Sep 30 Reed City L 0-28
Oct 07 Cheboygan Catholic Central W 13-6
Oct 14 Lake City W 61-6 Winterland
Oct 21 Petoskey Saint Francis W 25-6
Oct 28 Benzonia W 33-0
Nov 04 Glen Arbor Leelanau W 40-0
Nov 11 Manistee W 12-6
 
1954   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 17 Alpena Catholic Central L 13-40
Sep 24 Boyne City L 13-21
Oct 01 Clinton Boysville W 26-13
Oct 08 Manistee L 12-19
Oct 15 Ludington Saint Simon W 33-6
Oct 22 Petoskey Saint Francis W 46-6
Oct 29 Benzonia W 37-7
Nov 05 Glen Arbor Leelanau L 32-40
Nov 12 open
 
1953   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 18 East Jordan W 13-12
Sep 25 Boyne City W 25-6
Oct 02 Mesick W 67-13
Oct 09 Manistee L 18-25
Oct 16 Ludington Saint Simon W 49-0
Oct 23 Clinton Boysville W 43-19
Oct 30 Benzonia W 50-0
Nov 06 Petoskey Saint Francis W 45-0
Nov 13 open
 
1952   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 19 East Jordan L 7-28
Sep 26 Clinton Boysville W 25-19
Oct 03 Mesick L 2-13
Oct 10 Ludington Saint Simon L 0-20
Oct 17 Manistee L 7-24
Oct 24 Lake City W 19-6
Oct 31 Benzonia W 33-7
Nov 07 Northport W 41-6
Nov 14 open
 
1951   OPPONENT RESULT   CONFERENCE
Sep 14 open
Sep 21 Clinton Boysville L 6-14
Sep 28 Northport W 39-0
Oct 05 Ludington Saint Simon T 6-6
Oct 12 Ludington Saint Simon L 0-6
Oct 19 open
Oct 26 Lake City L 0-13
Nov 02 open
Nov 09 Harrison W 25-13